Anunţ de angajare – coordonator partener

16 Martie 2021

Asociația Centrul Diecezan Caritas Iaşi anunţă scoaterea la concurs pentru postul de coordonator partener, în cadrul proiectului Servicii integrate pentru bunicii din Tansa, cu activitate în comuna Tansa, județul Iași, normă de 4 ore/zi, pe perioadă determinată.

Cerințe specifice:

- studii superioare atestate de Ministerul Invățământului;
- permis de conducere, categoria B

Cerinţe generale:

- abilităţi de comunicare şi interrelaţionare;
- abilități de coordonare  a echipei și a activităților;
- capacitate de lucru în echipă;
- noțiuni de utilizare PC;
- capacitate de adaptare la medii şi situaţii noi.

- Curriculum Vitae în format Europass;
- copie după cartea de identitate;
- copie după actele de studii;
- copie după certificatul de căsătorie (dacă este cazul şi dacă numele de pe actele de studii nu coincide cu cel din cartea de identitate).

Data limită de transmitere a dosarului este vineri, 19 martie 2021. Interviul va avea loc marți, 23 martie la sediul Asociației Centrul Diecezan Caritas Iași, str. Sărărie nr.134, Iași.

Pentru mai multe detalii, persoana de contact este Adriana Ianuș, coordonator executiv Programul „Servicii de Îngrijire la Domiciliu" Caritas Iaşi, tel. 0767342000.

Citit 429 ori Ultima modificare Marți, 16 Martie 2021 12:26